Dhomat Tona
#

Dhomë Dyshe Standarte

Dhoma dyshe ka dysheme me pllaka, një sallon me televizor me ekran të sheshtë me kanale kabllore, kondicioner, një zonë ngrënieje, si dhe një dhomë veshjeje.

#

Dhomë Treshe me Ballkon

Dhoma e bollshme treshe përmban ajër të kondicionuar, një sallon, një tarracë me pamje nga deti si dhe një banjo private me vaskë.

#

Dhomë Familjare me Pamje nga Deti

Dhoma e bollshme dyshe ofron ajër të kondicionuar, një zonë ngrënieje, si dhe një banjo private me dush dhe një bide.

#

Dhomë Treshe Standarte me Pamje nga Mali

Dhoma treshe përfshin një banjo private, të pajisur mirë me një banjë, një dush, një bide, një tharëse flokësh dhe shapka.

#

Dhomë Treshe Deluxe me Pamje nga Deti

Dhoma e bollshme treshe ofron ajër të kondicionuar, një sallon, si dhe një banjo private me vaskë dhe dush.

#

Suitë me Pamje nga Deti

Suita ka dysheme me pllaka, një sallon me një televizor me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një zonë ngrënieje, një dhomë veshjeje, si dhe një dysheme të mbuluar me tapet. Njësia ofron 3 krevate.

#

Dhomë Dyshe Superiore

Kjo dhomë me kondicioner vjen me një televizor dhe një banjo private.