Historiku Ynë

Me një restorant dhe bar me një tarracë dhe pamje nga deti, Hotel Aliko ndodhet në Vlorë, 7 km nga Kuzum Baba. WiFi dhe parkim privat falas janë në dispozicion .

Dhomat me ajër të kondicionuar janë të pajisura me një sallon, frigorifer dhe një televizor kabllor me ekran të sheshtë. Banjoja private vjen me një dush dhe një bide. Gjithashtu, gjenden produkte tualeti falas dhe një tharëse flokësh .

Çdo dhomë ka një ballkon me pamje nga deti ose mali. Ambjentet e banketeve dhe takimeve janë në dispozicion në hotel. Mysafirët do të gjejnë një shesh lojrash për fëmijë në pronë dhe zona është e njohur për shëtitje.

Lehtësirat & Komoditetet
SHËRBIMET

Parkim falas

WiFi falas

Kafshë shtëpiake

Dhoma familjare

Restorant

Dhomat Tona
AKOMODIMI
(Shtypni për detaje)

Dhomë Dyshe Superiore

1 krevat i madh dopio

Madhësia: 24 m²
Kapaciteti: 2 persona max
Shërbimet: Frigorifer, Televizor, Kanale kabllorë, Internet
SHIH DETAJET

Dhomë Dyshe Standarte

1 krevat dopio

Madhësia: 25 m²
Kapaciteti: 2 persona max
Shërbimet: Ngrohje, Hekur rrobash, Vend ngrënie, Kanale satelitore
SHIH DETAJET

Dhomë Familjare me Pamje nga Deti

1 krevat dopio & 1 kolltuk-krevat

Madhësia: 50 m²
Kapaciteti: 4 persona max
Shërbimet: Kondicioner, Wifi, Televizor, Peshqirë/mbulesa (pagesë extra)
Shih Detajet

Suitë me Pamje nga Deti

1 krevat dopio & 2 krevate teke

Madhësia: 40 m²
Kapaciteti: 4 persona max
Shërbimet: Frigorifer, I shtruar me tapet , Kondicioner
More Details

TË SHIJSHME

RESTORANTI YNË