Rreth Nesh
Shijojeni kohën familjare. Kaloni më shumë momente së bashku.

Me një restorant dhe bar në vend me një tarracë dhe pamje nga deti, Hotel Aliko ndodhet në Vlorë, 7 km nga Kuzum Baba. WiFi dhe parkim privat falas janë në dizpozicion. Dhomat me ajër të kondicionuar janë të pajisura me një sallon, frigorifer dhe një televizor kabllor me ekran të sheshtë. Banjo private vjen me një dush dhe një bide. Gjithashtu, gjenden produkti tualeti falas dhe nje tharëse flokësh. Çdo dhomë ka një ballkon me pamje nga deti ose mali. Ambjentet e banketeve dhe takimeve janë në dispozicion në hotel. Vizitori do të gjejë një shesh lojrash për fëmijë në pronë dhe zona është e njohur për shëtitje.

Çdo qëndrim do t'ju japë një arsye për të buzëqeshur.
Lehtësirat & Komoditetet
SHËRBIMET

Parkim falas

WiFi falas

Kafshë shtëpiake

Dhoma familjare

Restorant